Oferujemy prywatne wizyty lekarskie i konsultacje przeprowadzane przez specjalistę w dziedzinach dermatologii i wenerologii oraz medycyny przeciwstarzeniowej anti-aging.

Na wizyty zaprasza Dr n. med. Halina Brodecka- Klecha

Doktor nauk medycznych, specjalista dermatologii i wenerologii. W latach 1986- 2006 była Ordynatorką Oddziału Dermatologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach i wojewódzkim konsultantem z dziedziny dermatologii i wenerologii.

Więcej o dr Halinie Brodeckiej…

Dokonujemy diagnostyki nużeńca, pasożyta skóry, który jest często niewykryty u pacjentów leczenonych z powodu trądzika pospolitego lub różowatego, łojotokowego zapalenia skóry, alergii, wyprysków. Bywa też mylony z łysieniem plackowatym, gdyż może powodować wypadanie włosów.

„Skóra jest zwierciadłem stanu zdrowia naszego organizmu”- zdając sobie sprawę z wagi tego zdania, zaczynamy rozumieć jak ważne dla naszego dobrostanu jest konsultowanie problemów skórnych z lekarzem specjalistą. Odpowiednie postępowanie w różnego stopnia zaawansowanych problemach ze skórą, włosami, paznokciami i nie tylko, od momentu ich pojawienia się, nawet w bardzo młodym wieku, jest wyjątkowo istotne. Stanowi to klucz do szybkiej i trafnej diagnozy i oszczędzenia ogromu czasu (i nie tylko) poświęcanego cofaniu skutków nieprawidłowego postępowania w poprzedzających latach. Zaniedbanie, zły dobór postępowania pielęgnacyjnego, mogą dawać niepożądane efekty, których leczenie często bywa trudniejsze niż pierwotnego problemu. Przykładowo „walka” z uciążliwym, masywnym trądzikiem młodzieńczym przeprowadzana w niewłaściwy sposób, może zaowocować przebarwieniami, bliznami, przedłużać trwanie choroby i tym samym ograniczać społecznie młodą osobę rodząc kompleksy lub problemy z socjalizowaniem się, które jest tak ważne dla młodego człowieka.

Najczęstszymi dolegliwościami, z którymi zgłaszają się pacjenci są te związane bezpośrednio z podstawową specjlizacją dr Brodeckiej. Problemy, w których możemy pomóc dotyczą m.in.:

  • skóry twarzy i innych partii ciała w tym np. stóp,
  • włosów włącznie z problemami łysienia lub spadku jakości włosów oraz nadmiernego owłosienia
  • paznokci
  • błon śluzowych
  • diety oraz innych.

Jako, że różne choroby mają skórne objawy, lekarz może doradzić rozszerzenie konsultacji i wskazać dalsze postępowanie.

Inne prywatne wizyty lekarskie/ konsultacje, na które można się umówić dotyczą:

Bella Derm Clinic

Nasz adres

ul. Klonowa 55 G
25-553 Kielce

Obserwuj nas na Facebooku