Każda z nas jest inna. Nie ma jednego ideału urody.


Witamy w dziale Medycyny Estetycznej Bella Derm

Jesteśmy tu z myślą o tych, którzy cenią sobie profesjonalizm i skuteczność w zabiegach odmładzających. Medycyna Estetyczna to dział usług, które powinny być wykonywane wyłącznie przez wykwalifikowanych lekarzy. W Bella Derm pracują eksperci posiadający szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Śledząc najnowsze technologie stosowane w medycynie estetycznej, proponujemy sprawdzone zabiegi, kierując się przede wszystkim bezpieczeństwem pacjentów w uzyskiwaniu pożądanego efektu odmładzającego i upiększającego. Korzystamy z najlepszych, sprawdzonych preparatów firm o ugruntowanej pozycji na rynku anti-aging. Bazujemy na najnowszych technikach manualnych i zaawansowanym sprzęcie.Zapraszamy na indywidualne, bezpłatne konsultacje lekarskie, podczas których omawiamy potrzeby pacjenta i oceniamy stan jego skóry. Zaproponujemy kompleksowy program leczenia, którego efektem ma być nie tylko poprawa wyglądu, ale również zdrowia i samopoczucia. W oferowanej przez nas gamie usług znajdą Państwo zabiegi pielęgnacyjne wykonywane w obrębie twarzy, szyi i dekoltu, a także innych rejonów ciała. Profesjonalizm, bezpieczeństwo, komfort pacjenta i etyka to ważne elementy pracy lekarza medycyny estetycznej. Naszym mottem jest holistyczne podejście w procesie uzyskiwania upragnionego wyglądu i zdrowia.

Serdecznie zapraszamy,
dr Halina Brodecka i zespół Bella Derm

 • Redukcja lokalnych nagromadzeń tkanki tłuszczowej
 • Redukcja cellulitu
 • Usuwanie nadmiernego owłosienia

 • Usuwanie przebarwień skóry oraz znamion skórnych z możliwością oceny histopatologicznej zmian
 • Ujędrnianie piersi (również po okresie ciąży i laktacji)

 • Leczenie nadpotliwości
 • Redukcja rozstępów

CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

 • Modelowanie twarzy – korekta kształtu ust, nosa, policzków, brody, konturów twarzy
 • Redukcja zmarszczek i bruzd
 • Rewitalizacja i odżywienie skóry (w tym skóry dłoni)

 • Lifting i ujędrnianie skóry
 • Usuwanie przebarwień
 • Leczenie trądziku

 • Redukcja poszerzonych naczyń (skleroterapia) w obrębie twarzy i ciała
 • Rewitalizacja skóry głowy i włosów
 • Leczenie łysienia


NASI SPECJALIŚCI:

Lek. med. Katarzyna Kowalczyk Lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Należy do międzynarodowego stowarzyszenia International Trichoscopy Society. Polecana w ogólnopolskim programie „Twarz z głową WIEM, WYMAGAM, WYBIERAM sprawdzoną jakość” promującym najlepszych lekarzy medycyny estetycznej jako laureatka statuetki Twarz z głową. Swoją edukację w praktyce anti-aging, medycyny estetycznej i trychologii rozpoczęła w 2008 roku w Instytucie Promoitalia Wellness Research w Neapolu na kursach prowadzonych m.in. przez chirurga dr Fulvio Vannini. Zdobywanie wiedzy kontynuowała na licznych międzynarodowych kursach i kongresach, w tym w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging w Warszawie oraz na warsztatach AMI Allergan Medical Institute. W 2012 i 2013 roku wykładała w Instytucie Kosmetologii Stosowanej w Warszawie na cyklach szkoleń trychologicznych. Mając szeroką wiedzę w tematyce zdrowych zachowań dietetycznych i suplementacji prowadziła wykłady i szkolenia doskonalące kosmetologów i fryzjerów, wykłady dla Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę. Wykładała podczas kongresów m.in. Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME oraz jako ekspert medyczny dla Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Ukończyła kurs „Good Medical Writing” prowadzony przez Prof. Roberta Mootsa z Institute of Ageing and Chronic Disease na Uniwersytecie w Liverpoolu, redaktora naczelnego magazynu Rheumatology wydawanego przez Oxford University Press. Pisała felietony o zdrowym podejściu do sportu i diety. W latach 2012 -2017 pracowała w Klinice Rehabilitacji w Narodowym Instytucie Reumatologii im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie. Brała udział w MDCodes Tour2017 na międzynarodowym spotkaniu i szkoleniach z największym ekspertem w dziedzinie medycyny rekonstruktywnej Doktorem Mauricio de Maio z Brazylii, w 2018 r. z Doktorem Krishan Mohan Kapoor’em – chirurgiem i ekspertem zabiegów transplantacji włosów. Techniki transplantacyjne doskonaliła w Stanach Zjednoczonych. Uczestniczyła w kursie trychoskopowym dla lekarzy zorganizowanym przez prof. dr hab. n.med. Lidię Rudnicką. Pracuje w Klinice Bella Derm w Kielcach i w Warszawie. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach trychologicznych rekonstrukcji włosów, przeszczepach autologicznych komórek progenitorowych po biopsji mieszka włosowego oraz przeszczepie włosów najnowocześniejszymi metodami. Wyspecjalizowana w kraju i w Stanach Zjednoczonych w przeszczepie włosów metodą FUT i FUE, obecnie wykonuje i jest dużym propagatorem zabiegów przeszczepu za pomocą systemu Smart Graft. W swojej praktyce na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta i edukację prozdrowotną, szerząc świadomość, że wygląd zewnętrzny skóry i włosów to odbicie ogólnego dobrostanu organizmu.

Lek. med. Dorota Lipińska W 1991 r. uzyskała Dyplom Lekarza na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Po studiach pracowała jako anestezjolog w Klinicznym Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu. Podjęła zagraniczne studia podyplomowe w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej, które ukończyła w 2008 roku z certyfikatem uzyskania międzynarodowej specjalizacji w tym zakresie. Od początku swojej pracy, jako lekarz medycyny estetycznej, prowadzi szkolenia praktyczne dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek w Polsce i za granicą. Jest też wykładowcą i prowadzi ćwiczenia z technik iniekcyjnych w zakresie mezoterapii, wypełniaczy i zamykania naczyń na Podyplomowych Studiach Medycyny Estetycznej – studiach dla lekarzy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.

Bella Derm Clinic

Nasz adres

ul. Klonowa 55 G
25-553 Kielce

Obserwuj nas na Facebooku