Medycyna przeciwstarzeniowa to stosunkowo nowa lekarska specjalizacja międzynarodowa organizowana przez Światowe Towarzystwo Medycyny Przeciwstarzeniowej (WOSAAM).

Kwintesencją profilaktyki przeciwstarzeniowej jest teoria komfortowej długowieczności, która ma zagwarantować optymalny stan zdrowia w naturalnym procesie starzenia, z unikaniem popełniania błędów indukujących choroby.

Ważne elementy konsultacji to omówienie diety, aktywności fizycznej, suplementacji żywieniowej wpływających na jakość i długość życia, kuracji prozdrowotnych i ogólnych zasad zmniejszających ryzyko powstawania chorób metabolicznych i nowotworowych.

Medycyna profilaktyczna z m.in. testami nietolerancji pokarmowych oraz profilaktyką przeciwnowotworową w obecnych czasach stały się z jasnych przyczyn ważną częścią medycyny przeciwstarzeniowej. Czytaj więcej w dziale MEDYCYNA PROFILAKTYCZNA.

W tej dziedzinie świadczeń zdrowotnych dąży się do ustalenia ogólnego postępowania i wpojenia wiedzy, które mają doprowadzić do tego, by człowiek osiągał najlepszy możliwy stan zdrowia w każdym wieku.

Konsultacje prowadzi:

Dr n. med. Halina Brodecka Klecha, która w Paryżu ukończyła międzynarodową specjalizację medycyny przeciwstarzeniowej na European Academy of Anti-Aging Medicine.

Posiada tytuł międzynarodowego delegata z ramienia World Society of Anti-Aging Medicine (WOSAAM). Jest członkininią International Hormone Society.

Uczestniczy w zgromadzeniach European Masters in Aesthetic and Anti-Aging Medicine (EMAA) – czytaj więcej.

Bella Derm Clinic

Nasz adres

ul. Klonowa 55 G
25-553 Kielce

Obserwuj nas na Facebooku