Witamy w Klinice Zdrowia i Urody Bella Derm, która jest owocem długoletniej pracy Dr n.med. Haliny Brodeckiej.

Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że w 2017 roku obchodziliśmy 25-lecie naszej działalności medycznej. Placówka powstała w 1992 roku. Jej pierwsza siedziba mieściła się w budynku Polikliniki MSW przy ul. Wojska Polskiego 51 w Kielcach. W 1998 roku doktor Brodecka przeniosła gabinety na ul. Małą 14, powiększając zakres usług oferowanych pacjentom. Idąc za dalszą potrzebą rozwoju i pojawianiem się nowych dziedzin działalności, lokalizacją Bella Derm w styczniu 2016 roku została ul. Klonowa 55G, gdzie obecnie się znajdujemy.

img_7516

Lata praktyki i doświadczeń oraz współpracy z profesjonalistami pomogły nam stopniowo wdrażać nowe formy usług. Tworzymy nowatorską koncepcję Biologii Młodości łącząc działania z zakresu medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej. Ilość przepracowanych lat oraz rzesza życzliwych pacjentów są naszą motywacją do dalszego doskonalenia się i dbałości o jakość naszej pracy.

Dziedziny, w których firma działała od początku istnienia to dermatologia i kosmetyka. Z upływem czasu rozszerzyliśmy zakres usług. Powstały:

dział medycyny przeciwstarzeniowej i estetycznej,
dermatochirurgia,
dział laseroterapii,
dział wideodermatoskopii – diagnostyki znamion,
Centrum Leczenia Grzybic,
dział podologii z korekcją wad stóp,
klinika zdrowego włosa – dział trychologii,
profilaktyka chorób metabolicznych i nowotworowych, z działem dietetyki lekarskiej.

Zespół


Dr n. med. Halina Brodecka Klecha

Doktor nauk medycznych, Specjalista Dermatologii i Wenerologii.
Członkini Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.
W Paryżu ukończyła międzynarodową specjalizację medycyny przeciwstarzeniowej na European Academy of Anti-Aging Medicine.
Posiada tytuł międzynarodowego delegata z ramienia World Society of Anti-Aging Medicine (WOSAAM).
Członkini International Hormone Society.
Uczestniczy w zgromadzeniach European Masters in Aesthetic and Anti-Aging Medicine (EMAA).
W latach 1986- 2006 była Ordynatorką Oddziału Dermatologicznego w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach i wojewódzkim konsultantem z dziedziny dermatologii i wenerologii powoływanym przez wojewodę i ministra zdrowia.
Autorka wielu publikacji naukowych, wykładowca. Zapraszana na kongresy i konferencje związane ze zdrowiem i urodą jako ekspert w dziedzinachdermatologii i wenerologii, zdrowia włosów oraz kuracji anti-aging, prowadziła m.in. prelekcje na konferencji medycyny estetycznej na Międzynarodowych Targach Kosmetyki, Beauty i Spa Esthetic Show. Poza Kielcami konsultuje pacjentów również w Radomiu i Warszawie.
Pomimo ogromnej wiedzy i doświadczenia zdobytych w czasie wieloletniej praktyki stale poszerza swoją wiedzę.
W kontaktach z pacjentem jest bardzo wnikliwa w diagnostyce i w związku z tym poświęca dużo czasu na wywiad i holistyczne podejście w rozwiązywaniu problemu, z którym się do niej zgłosiło.


Lek. med. Katarzyna Kowalczyk                                                                                                                             

Lekarka, absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
Należy do międzynarodowego stowarzyszenia International Trichoscopy Society. Polecana w ogólnopolskim programie „Twarz z głową WIEM, WYMAGAM, WYBIERAM sprawdzoną jakość” promującym najlepszych lekarzy medycyny estetycznej jako laureatka statuetki Twarz z głową. Swoją edukację w praktyce anti-aging, medycyny estetycznej i trychologii rozpoczęła w 2008 roku w Instytucie Promoitalia Wellness Research w Neapolu na kursach prowadzonych m.in. przez chirurga dr Fulvio Vannini. Zdobywanie wiedzy kontynuowała na licznych międzynarodowych kursach i kongresach, w tym w Międzynarodowym Centrum Kształcenia Medycyny Anti-Aging, Europejskim Centrum Szkoleniowym Anti-Aging w Warszawie oraz na warsztatach AMI Allergan Medical Institute. W 2012 i 2013 roku wykładała w Instytucie Kosmetologii Stosowanej w Warszawie na cyklach szkoleń trychologicznych. Mając szeroką wiedzę w tematyce zdrowych zachowań dietetycznych i suplementacji prowadziła wykłady i szkolenia doskonalące kosmetologów i fryzjerów, wykłady dla Świętokrzyskiego Stowarzyszenia Chorych na Łuszczycę. Wykładała podczas kongresów m.in. Polskiego Stowarzyszenia Lekarzy Medycyny Estetycznej POLME oraz jako ekspert medyczny dla Polskiego Stowarzyszenia Trychologicznego. Ukończyła kurs „Good Medical Writing” prowadzony przez Prof. Roberta Mootsa z Institute of Ageing and Chronic Disease na Uniwersytecie w Liverpoolu, redaktora naczelnego magazynu Rheumatology wydawanego przez Oxford University Press. Pisała felietony o zdrowym podejściu do sportu i diety. W latach 2012 -2017 pracowała w Klinice Rehabilitacji w Narodowym Instytucie Reumatologii im. prof. dr hab. med. Eleonory Reicher w Warszawie. Brała udział w MDCodes Tour2017 na międzynarodowym spotkaniu i szkoleniach z największym ekspertem w dziedzinie medycyny rekonstruktywnej Doktorem Mauricio de Maio z Brazylii, w 2018 r. z Doktorem Krishan Mohan Kapoor’em – chirurgiem i ekspertem zabiegów transplantacji włosów. Techniki transplantacyjne doskonaliła w Stanach Zjednoczonych. Uczestniczyła w kursie trychoskopowym dla lekarzy zorganizowanym przez prof. dr hab. n.med. Lidię Rudnicką. Pracuje w Klinice Bella Derm w Kielcach i w Warszawie. Specjalizuje się w zaawansowanych zabiegach trychologicznych rekonstrukcji włosów, przeszczepach autologicznych komórek progenitorowych po biopsji mieszka włosowego oraz przeszczepie włosów najnowocześniejszymi metodami. Wyspecjalizowana w kraju i w Stanach Zjednoczonych w przeszczepie włosów metodą FUT i FUE, obecnie wykonuje i jest dużym propagatorem zabiegów przeszczepu za pomocą systemu Smart Graft. W swojej praktyce na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo pacjenta i edukację prozdrowotną, szerząc świadomość, że wygląd zewnętrzny skóry i włosów to odbicie ogólnego dobrostanu organizmu.


Lek. med. Dorota Lipińska                                                                                                                                       

W 1991 r. uzyskała Dyplom Lekarza na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Po studiach pracowała jako anestezjolog w Klinicznym Oddziale Anestezjologii i Intensywnej Terapii w Szpitalu Św. Barbary w Sosnowcu. Podjęła zagraniczne studia podyplomowe w dziedzinie medycyny przeciwstarzeniowej, które ukończyła w 2008 roku z certyfikatem uzyskania międzynarodowej specjalizacji w tym zakresie. Od początku swojej pracy, jako lekarz medycyny estetycznej, prowadzi szkolenia praktyczne dla lekarzy, kosmetologów i kosmetyczek w Polsce i za granicą. Jest też wykładowcą i prowadzi ćwiczenia z technik iniekcyjnych w zakresie mezoterapii, wypełniaczy i zamykania naczyń na Podyplomowych Studiach Medycyny Estetycznej – studiach dla lekarzy na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym.


Pozostali lekarze udzielający świadczeń w trybie Poradni:         

Specjalista Dermatolog Aleksandra Bloch – Rekść
Specjalista Dermatolog Marta Jaworska
Specjalista Dermatolog Luiza Kryczka – Kania
Lekarz med. Monika Kucharczyk
Lekarz med. Piotr Parcheta


Trycholog Ewa Cognac

Jako trycholog konsultuje między innymi w Instytut Sharley i KOMED w Warszawie.
Prowadzi liczne szkolenia w tym dedykowane dla nauczycieli fryzjerstwa. Wykłada na  Wyższej Szkole Inżynierii i Zdrowia na podyplomowych studiach „Trychologia Kosmetologiczna”.
Odbyła liczne szkolenia w kraju i we Włoszech i ciągle się doskonali. Stale współpracuje z lekarzami  specjalizującymi się w leczeniu problemów związanych z włosami i skórą owłosioną. Pisze artykuły trychologiczne m.in. w rubryce Pordy Eksperta w magazynach „Gabi.net- Estetyka & Zdrowie”, „Art of Beaty”, w periodyku „Oblicza kosmetologii”, w miesięczniku „Świat zdrowia”. Jej porady na temat trychologii znalazły się m.in. w magazynie Elle oraz książce Pokochaj swoje włosy w dyskusji z jednym z najbardziej znanych autorytetów fryzjerstwa w Polsce- Jagą Hupało.
Specjalistka branż farmaceutycznej i kosmetycznej, w Polsce związana z nimi od ponad 20 lat, wcześniej w Paryżu i Londynie. Pracując przez ten czas miała bliski kontakt ze środowiskiem dermatologicznym. Wtedy to zainteresowała ją tematyka problemów z włosami. Postanowiła pogłębić swoją wiedzę w tym zakresie i w ten sposób 10 lat temu rozpoczęła swoją edukację jako trycholog.


Certyfikaty

Bella Derm Clinic

Nasz adres

ul. Klonowa 55 G
25-553 Kielce

Obserwuj nas na Facebooku